نکات مهم برای رفت و آمد به محل کار با دوچرخه

نکات مهم برای رفت و آمد به محل کار با دوچرخه

ساخت وبلاگ

امکانات وب

نکات مهم برای رفت و آمد به محل کار با دوچرخه

اگر می توانید به دوچرخه خود وابسته باشید ، رفت و آمد زیر باران بهتر است.

اگر روزانه برای کار به محل کار خود می روید ، پس به دوچرخه ای نیاز دارید که بتوانید از طریق همه شرایط آب و هوایی رکاب بزنید و با حداقل تعمیر و نگهداری به جاده ای شایسته باشید.

لاستیک های پهن دوچرخه باعث گسترش بار می شوند و در نتیجه خیس تر و همچنین راحتی بیشتری دارند.

ما در اینجا برخی از بهترین سبک های دوچرخه را برای رفت و آمد جمع کرده ایم.

دوچرخه سواری

قفلش کن

احساس غرق شدن در گودال معده شما همراه با درک این نکته است که دوچرخه در محلی نیست که در پایان روز آن را ترک کرده اید ، چیزی نیست که بخواهیم برای کسی آرزو کنیم.

هیچ قفل دوچرخه ای خطا پذیر نیست ، اما داشتن یک نسخه با کیفیت یک شروع است. از یک قفل بر روی قاب استفاده کنید و مطمئن شوید که از قفل کابل برای چرخ های خود استفاده می کنید ، اگر این چرخ ها توسط سیخ های آزاد کننده سریع متصل شده اند.

مکانی که دوچرخه خود را ترک می کنید نیز مهم است: اگر کار شما قفل ایمن دوچرخه داشته باشد ، ایده آل استدر غیر اینصورت ، به جایی با دوربین مداربسته نزدیک بروید.

چمدان خود را هوشمندانه انتخاب کنید

کوله پشتی انتخاب قطعی و بدیهی است: آن را آسان به نوسان بیش از شانه خود و بدون نیاز به وسایل و یا اتصالاتبا این حال ، در یک روز گرم شما با یک وصله عرق سالم در پشت روبرو می شوید و چمدان های سنگین فشار روی شانه های شما وارد می کند.

اگر کیت زیادی به همراه دارید ، در نظر گرفتن یک قفسه شیشه ای را داشته باشید تا بتوانید وزن اضافی را بر خلاف شانه ها روی دوچرخه خود قرار دهید.

با اطمینان سوار شوید

یکی از پیام های اصلی سوار شدن با اعتماد به نفس استدر آغوش کشیدن راننده اغلب رانندگان را ترغیب می کند تا از نزدیک عبور کنند ، این امر باعث افزایش هرگونه عصبی شدن در وهله اول می شود - بنابراین از این کار اجتناب کنید و فاصله مطمئنی را حفظ کنید که در صورت لزوم مجبور به چرخش در اطراف یک سوراخ گلدان باشید.

هنگام نزدیک شدن به محل اتصال ، از پشت سر خود را چک کنید و هنگامی که انجام این کار ایمن است به مرکز خط بروید این باعث می شود که کسی از این کار سبقت نگیرد یا آن را انجام ندهد.

شما باید در دوچرخه به اندازه کافی راحت باشید تا بتوانید پشت سر خود را نگاه کنید و برای نشان دادن مسیر حرکت خود با یک بازو نشان دهیدهنگامی که ترافیک زیادی وجود دارد ، می توانید از خارج فیلتر کنید ، اما هرگز در چراغهای جلو سمت چپ ترافیک ثابت را طی نکنید - هرگز نمی دانید که وسیله نقلیه به چپ می چرخد ​​یا خیر.

چراغ های خود را بررسی کنید

این یک شرط قانونی است که شما باید یک چراغ عقب قرمز و یک چراغ جلو سفید بعد  از غروب و قبل از طلوع آفتاب داشته باشیدبا این حال ، استفاده از آنها - به خصوص از قسمت عقب قرمز - بهتر است همیشه برای بهبود دید شما باشد.

بررسی کنید که چراغ های شما از قبل شارژ شده اند - مثلاً قبل از خواب و در وقت ناهار قبل از سفر به خانه - و یک بسته پشتیبان ارزان قیمت حمل کنید فقط در صورت عدم موفقیت در سفر.

کفش یدکی

وزن سوپرلایت در هر کفش به 145 گرم نمی رسد.

بیشتر دوچرخه سواران یک داستان خنده دار درباره زمانی دارند که فراموش نکرده اند کفش یدکی برای کار بکشند و مجبور بوده اند کفش های دوچرخه سواری خود را در محل کار بپوشند .

آن دوچرخه سوار نباشیدیک جفت کفش در محل کار خود نگه دارید ، این باعث می شود وزن چمدان شما نیز پایین بیاید.

ورزشی...
ما را در سایت ورزشی دنبال می کنید

برچسب : دوچرخه سواری, نویسنده : iman بازدید : 36 تاريخ : دوشنبه 17 خرداد 1400 ساعت: 12:23

×تبلیغات